Ať už chcete v životě dosáhnout čehokoli, potřebujete plán

Finanční svoboda

Představte si, že je středa 9:00 hodin ráno. Vy teprve vstáváte. Není to tím, že máte odpolední, je to proto, že zkrátka pracovat nemusíte. Peníze Vám totiž přijdou bez ohledu na to, jestli práci máte nebo ne. Pak si se svým partnerem/partnerkou sbalíte kufry a vyletíte na dovolenou na několik týdnů. Poté, když se vrátíte, zajedete ještě na týden na chatu, cestou navštívíte rodiče, užijete si společně pár chvil a pak se vrátíte domů. Jdete do práce, kterou jste vždycky chtěl/a dělat. Můžete, protože nejde
o výplatu, ale o činnost samou. Pokud by Vás náhodou přestala bavit nebo by Vás štvali kolegové, žádný problém, prostě skončíte… Takový je život rentiérů. I toto se dá uskutečnit. Řekneme Vám jak a pomůžeme Vám k tomuto životu. 
ušetříme čas

Ušetříme Vám čas

Pojistné podmínky, metodiky hypotečních úvěrů, návštěvy bank, dohadování s pojišťovnami v případě plnění a mnoho dalšího. Všechny tyto věci jen málokdo řeší rád a s chutí. My, majetkoví poradci, jsme tu od toho, abychom Vám pomohli se v této džungli vyznat a bezpečně Vás provedli k vysněným cílům, ať už v podobě vlastního bydlení, zajištění dětí, nekonečné renty nebo čehokoliv dalšího.

Ochrana Vaší rodiny a majetku

Co když Vám dům odnese tornádo? Co se stane, když bude Vašemu blízkému diagnostikována závažná nemoc a vy se o něj budete muset do konce života starat? Bude to po finanční stránce život pořád stejný nebo začne boj o přežití? Jakkoliv jsou tyto věci hrozné, nalijme si čistého vína – mohou se stát. Naše práce je, zajistit, aby pokud k tomu dojde, vy a Vaše rodina budete finančně v klidu, nebudete se muset zadlužovat ani si půjčovat od známých. Uděláme kompletní revize všech Vašich smluv tak, aby fungovaly, když přijde na lámání chleba a zařídíme pro Vás právní aparát, soudní znalce i lékaře, kteří budou výhradně na Vaší straně
a pomohou Vám získat z pojišťovny maximum.

Půjčky se zástavou

Pomáháme klientům, kteří se dostali do finančních problémů, hrozí jim exekuce na vlastní nemovitost, už jí na nemovitosti mají nebo i pokud jsou nuceni prodávat exekučně nebo v dražbě. Pomáháme jim s řešením, předcházíme zbytečným poplatkům a vedlejším nákladům (např. prodeji z dražby). Jednou provždy tak ukončíme dluhovou spirálu.
Jsme rovněž schopni řešit dofinancování nákupu nemovitosti, pokud to přes banku již nejde. Vymyslíme cestu, jak získat, co klient potřebuje.
Tento způsob financování pomáhá rovněž podnikatelům financovat projekty. Ti se často dostávají k zajímavým projektům, ale bankovní financování je zdlouhavé a jim často chybí čas, takže příležitost může utéct. Proto se dá krátkodobě vyřešit tento problém i tímto způsobem a refinancovat do banky až následně.

Cesta za Vašimi sny

Přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo mít vlastní bydlení? Jaké by bylo poslat děti na studia do zahraničí a dát jim tak velkou výhodu do života?
A jaké by bylo pracovat pouze do 60i let bez ohledu na to, co Vám stát nadělí a dále pracovat už jen pro zábavu, a ne pro peníze? Nebo co takhle vlastnit nemovitost v zahraničí? Investiční byt? Chata? Jaké by bylo vlastní podnikání? Jako majetkoví poradci jsme tu od toho, abychom Vašim snům dali konkrétní kontury, přetvořily je na realistické cíle a pomohli Vám je splnit.

Vlastní bydlení

Letní grilování s přáteli na vlastní velké zahradě, koupání v bazénu nebo ve vířivce, pokoj pro každé dítě zvlášť, velká prostorná kuchyně, kde můžete naplno ukázat své kuchařské dovednosti, obývací pokoj pro všechny, na kterých Vám záleží, kde může naplno hrát hudba a nikoho nebude rušit. Prostor, který si můžete vybavit a vytvořit dle vlastních představ.
A samozřejmě garáž pro všechna Vaše vozidla. Zní to dobře? Seženeme architekty a pomůžeme Vám s financováním. Společně tuto představu přetavíme do reality. 

Naší prací je, udělat Vás bohatší, pomoci Vám udělat z neurčitých představ a nevyčíslených snů zcela konkrétní cíle – a ty Vám pomoci realizovat.

Náš tým

Matěj Lukucz

jednatel/ředitel

Anna Trhlínová

majitelka

Jan Krátký

provozní ředitel

Tomáš Sýkora

krizový poradce

Jan Hostášek

krizový poradce

Pavel Balogh

projektový specialista

Ivana Marie Primusová

finanční specialista

Každý touží po bohatém životě a finanční nezávislosti. My, Vy, Vaši rodiče, přátelé, děti. Bohatství samozřejmě nespočívá pouze v penězích, spočívá v kvalitních vztazích, v dobré náladě, v dílčích úspěších. Ve skupině Richway věříme, že každý, kdo chce prožít skvělý život, musí být aktivní, svůj život řídit, a hlavně mu dát směr. My jsme tu od toho, abychom Vám pomohli tento směr najít ve financích. Nejsme jen další tuctoví finanční poradci. Jsme majetkoví poradci – pomáháme z neurčitých představ a nevyčíslených snů tvořit konkrétní cíle. Jsme navázání na další skupiny, kteří se zabývají realitami, ekologickým a hospodárným nakládáním s energiemi, právníky, podnikateli ze všech různých oborů a mnoha dalšími. Ti všichni nám pomáhají tvořit prostředí, které našim klientům přináší úsporu nejen financí, ale hlavně času. 

Pomáháme žít lepší život, bohatý život – Richway

My Vám pomůžeme splnit Vaše sny

Kontaktujte nás

Richway s.r.o.

IČO: 14037327
Sídlo: Jaurisova 515/4, Michle (Praha 4), 140 00 Praha
Kancelář: Křižíkova 679/65a, 186 00 Praha-Karlín

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Poptávka od našich partnerů

Chcete získat úvěr s výhodnými podmínkami, který vám pomůže uskutečnit vaše sny a plány?
Stačí vyplnit náš jednoduchý poptávkový formulář a my vám zašleme nabídku, která bude přesně odpovídat vašim potřebám.
Neztrácejte čas a udělejte první krok k finanční svobodě! S námi je dosažení vašich cílů snazší než kdy dříve.

Odesláním zprávy souhlasím se zpracováním osobních údajů.